GENEL İNGİLİZCE

Yaşar Koç Dil Kursu olarak genel ingilizce kurslarımızda öğrencilerimize öncelikle bir test uyguluyor, test ardından ingilizce seviyesine göre bir yol haritası çıkartıyoruz. Ankara'da İngilizce Dil Eğitimi konusundaki tecrübesi ve birbirinden donanımlı eğitmenleriyle  Ankara'nın en iyi İngilizce Dil Kursu olma başarısını da elinde bulunduruyor. Öğrencilerimizin Türkiye çapında düzenlenen sınavlarda elde etti başarılarla her geçen gün başarısına başarı katan Yaşar Koç Dil Kursu ile İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Genel İngilizce kurslarımızda öğrencilerimizeİngilizce öğrenimini genel hatları ile öğrenir; konuşma, yazma ve anlama kavramlarında yeterli bilgiye sahip olurlar. İngilizce öğrenimi için farklı seviyeler bulunmaktadır, bu seviyeler aşağıdaki gibidir:

·         Temel Seviye: A1, A,2

·         Orta Seviye: B1, B2,

·         Yüksek Seviye: C1, C2

İngilizceyi hiç bilmeyen ya da sıfırdan öğrenmek isteyen kursiyerler temel seviye İngilizce programları ile başlar ve ilerlemeye devam eder. Günlük hayatta konuşabilme, alışveriş yapabilme ya da duygu ve düşünceleri ifade edebilmek için orta seviye kurları tamamlamak yeterli olacaktır. Yüksek seviye kurslarda ise iş ve akademik alanda ilerlemek isteyen kursiyerler büyük bir gelişme gösterebilir ve İngilizce’yi dil bilgisi, kalıplar ve yazma – konuşma olarak tam anlamı ile öğrenebilirler.

Yaşar Koç Dil Kursu'ndageçireceğiniz zaman boyunca İngilizce derslerini yüksek verimlilikle birlikte işleyeceğiz. Ankara Kızılay'da bulunan dersliklerimizde alacağınız İngilizce eğitimi ardından yabancı dil bir sorun olmaktan çıkacak, aksine İngilizceyi öğrenmek ve konuşmak için sabırsızlanacaksınız. Eğitim kadromuzun yurt dışı deneyimleri ve uzun süreli tecrübeleri sayesinde kişiye özel yaklaşımları ve derslerimizin katılımcı sayılarının minimum tutulması sayesinde ingilizceyi çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Genel ingilizce eğitimi ardından kendinizi denemek için gireceğiniz sınavlarda veya yurt dışına çıktığınız durumlarda göreceğiniz İngilizce seviyeniz sizleri mutlu edecek.

Konuşma Garantili Genel İngilizce

İngilizce filmler izlemek, İngiliz uyruklu bir vatandaşla konuşmak veya herhangi bir alanda ingilizce deneyiminizi konuşturmak Yaşar Koç Dil Kursu ile en kısa sürede mümkün hale geliyor. Ankara'da Uygun fiyatlı ve konuşma garantili İngilizce eğitimlerimiz ile İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.