Yaşar Koç Dil Kursu olarak İngilizce kursuna bakış açılarının değiştiğini görmekteyiz. İnsanların akıllarında olan "Anlıyoruz ama konuşamıyoruz" tabusunu yıkmak amacıyla ne kadar erken dil eğitimine başlanılırsa o kadar çabuk öğrenileceğini bildiğimiz için küçük yaş gruplarında da öğrencilerimizin dil eğitimine destek olmaktayız. 

Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki Yaşar Koç Dil Kursu çocuklarınızın alacağı dil eğitimi sayesinde hem eğlenerek hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanmalarını sağlamaktayız. İngilizce için özel etkinlik ve aktivite sınıflarımızla birlikte eğlenerek çocuklarınızın dil eğitimini tamamlayacağını garanti ediyoruz. En az 10 en fazla 16 kişiden oluşan sınıflarımızda çocuklarınız özel okul seviyesinde dil eğitimi görmektedir. Okutulan kitaplar, verilen kaynaklar özel okullarda okutulan piyasada tanınmış kitaplar olup program mümkün olduğunca bir kolej edasıyla hazırlanmıştır. Öğrencimizin eksik kaldığı konularda özel ders niteliğinde etüt dersi imkanı sağlamaktayız. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimizle çocuğunuzun dil eğitiminin emin ellerde olacağına söz veriyoruz. Aynı zamanda kurumumuzda bulunan rehber öğretmenlerimiz ve psikologlarımız ile öğrencimizin gelişimini de destekliyoruz.

Daha geniş bir bilgi almak için siz değerli velilerimizi ve çocuklarınızı Ankara’nın merkezi Kızılay Atatürk bulvarında yer alan merkez binamıza davet ediyoruz.